poniedziałek, 5 grudnia 2016

Mikołajkowe kody rabatowe w Orange.

Tuż przed weekendem pojawiły się kody rabatowe w Orange. Kody dostępne są (chyba) tylko dla pracowników Orange i są ważne do 6 grudnia. Jeżeli macie znajomych w Orange, to zdecydowanie warto zapytać :-)

Dostępne są następujące kody:

20% rabatu na abonament przy przedłużeniu umowy, z telefonem i bez telefonu, w każdym abonamencie, także abonamentach bez rat.

20% rabatu na abonament przy przeniesieniu numeru z innej sieci, w każdym abonamencie, także abonamentach bez rat. Chciałbym zwrócić uwagę, że te kody rabatowe można połączyć z promocją o której pisałem w tym wpisie i dzięki temu uzyskać całkiem ciekawe rezultaty :-D.

20% rabatu na abonament na nowe umowy w ofercie internetu mobilnego, także LTE dla domu.
Obowiązują zarówno w ofercie na raty, jak i ofercie bez rat.

Rabaty obowiązują przez 24 miesiące.

Zwykle w Orange bywało tak, że do czasu zakończenia obowiązywania kodów rabatowych, operator wstrzymywał inne promocje. Zatem kolejnych "szalonych dni" spodziewam się od 7.12 ;-)

2 komentarze:

  1. Kody na nową umowę internetu mobilnego... czy zatem powinienem szybko szukać takowego kodu. Czy istnieje inna szansa na uzyskanie takowego ? Mam zamiar wsiąść taką usługę w środku miesiąca, a kiedyś pisałeś, że można dostać zniżkę na poziomie 20-25%.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiem co będzie w środku miesiąca. Może będą nowe kody, a może nie. Raczej radzę korzystać teraz, gdy są.

      Usuń