piątek, 18 marca 2016

Jak obrobić bank (Orange Finanse).

Blog niewątpliwie zmierza w niebezpiecznym kierunku;-) Niedawno były zabawy z siostrami, a dzisiaj już skok na bank! :-D Ale bez obaw, tym razem wszystko odbędzie się w zgodzie z regulaminem:-)

Większość dorosłych Polaków ma już konto w banku i nie widzi potrzeby zakładania kolejnego. Ponieważ jednak mój blog jest poniekąd o wyciskaniu ostatnich soków z operatorów, to nie sposób pominąć jeszcze jednego sposobu, jakim jest założenie konta w banku.

Dzisiaj opowiem o promocji "Najlepszy Bank dla Klientów Orange", a bankiem tym jest (rzekomo) bank Orange Finanse. Czy rzeczywiście ten bank jest najlepszy dla klientów Orange? Zobaczmy.

Do promocji można przystąpić od 18.03.2016 (od dzisiaj) do 9.06.2016. Z promocji niestety wykluczeni są wszyscy dotychczasowi klienci Orange Finanse.
Do promocji można przystąpić tylko i wyłącznie w czasie składania wniosku o otwarcie konta w banku.

Promocja polega na zwrocie:
- 5 zł miesięcznie na konto abonenckie w Orange dla klientów usług mobilnych Orange (telefon komórkowy, internet mobilny), przez okres 24 miesięcy,
- 10 zł miesięcznie na konto abonenckie w Orange dla klientów usług mobilnych oraz stacjonarnych Orange (telefon komórkowy, internet mobilny oraz telefon stacjonarny, neostrada), przez okres 24 miesięcy. Dodatkowy warunek mówi, że usługi mobilne i stacjonarne muszą znajdować się na jednym koncie abonenckim (czyli być uprawnione do rabatu Open).

Jak widzicie, promocja przypomina nieco rabat Orange Open, tyle że tym razem do dodatkowego rabatu uprawnia nie kolejny numer telefonu, a numer rachunku bankowego;-)

Do tego momentu wygląda to całkiem nieźle i pozwala zaoszczędzić klientom usług komórkowych 120 zł przez 24 miesiące, a klientom usług komórkowych i stacjonarnych nawet 240 zł w tym samym okresie.
Niestety jest dodatkowy warunek. Aby otrzymać zwrot za dany miesiąc, trzeba w tym miesiącu dokonać płatności kartą płatniczą wydaną do rachunku na kwotę minimum 300 zł. Przy czym nie mogą to być płatności dokonane przez internet lub telefon. Liczą się tylko płatności dokonane w terminalach płatniczych.

Ten warunek (w mojej ocenie) sprawia, że nazwa promocji staje się tylko kolejnym pustym sloganem reklamowym, choć sam bank daje jeszcze inne przywileje, o czym przeczytacie w jednym z kolejnych wpisów na blogu.

Tradycyjnie zamieszczam link do regulaminu promocji.

Powiązane wpisy:
Jak obrobić bank (Orange Finanse) - część II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz