środa, 7 września 2016

Bonus za rejestrację w Orange.

Nie tak dawno pisałem o bonusach za rejestrację karty SIM w Play. Gigabajtowej promocji chyba nic nie przebije. Całkiem niezła jest też oferta głosowa, o której pisałem w tym wpisie. Z zasięgiem u tego operatora bywa jednak różnie, dlatego warto sprawdzić co oferują inni.

Orange także oferuje bonus za rejestrację prepaida. Niestety w przeciwieństwie do Play bonusu nie da się przedłużyć (stan wiedzy na dzisiaj:-) ), dlatego z dobrodziejstwa promocji możemy korzystać tylko przez miesiąc. Oferta nie jest zła: 1000 minut do wszystkich sieci + 10 GB pakiet internetu.

Czy jest sens interesować się czymś, z czego można korzystać tylko przez miesiąc?
Jeżeli mamy akurat w domu jakieś niezarejestrowane startery to na pewno;-)

Dużym plusem jest bajecznie prosty sposób rejestracji prepaida w Orange dla jego dotychczasowych klientów oraz brak ograniczenia ilości rejestrowanych starterów. Zarejestrować numer można poprzez wysłanie 2 SMS-ów, co zajmie nam (jak sam sprawdziłem) mniej niż minutę.
Szczegóły dotyczące sposobu rejestracji są dobrze opisane na stronie internetowej operatora, dlatego nie będę tego przepisywał, natomiast skupię się na możliwościach wykorzystania promocji do naszych celów;-)

Z jednego startera można wycisnąć pakiet 10 GB. W sklepach ceny starterów zaczynają się od 5 zł, co daje całkiem niezłą stawkę 5 zł/10GB. Może nie wszyscy wiedzą, że na Allegro można też kupić startery o połowę taniej. Trafiają się także startery używane z zerowym kontem, które są nawet lepsze, bowiem na starterze aktywnym w sieci dłużej niż 93 dni można za darmo włączyć rok ważności konta wysyłając SMS o treści START na numer 8002, a do skorzystania z promocji nie musimy mieć żadnych środków na koncie.
W nowym starterze włączenie rocznej ważności konta pobiera nam 3 zł z konta głównego. Włączenie rocznej ważności konta jest konieczne, bowiem bez tego starter ma najczęściej ważność 14 dni.

Po zarejestrowaniu startera mamy 60 dni na aktywację bonusu, który będzie aktywny przez 30 dni od dnia aktywacji. Promocja trwa do 15 września, zatem rejestrując odpowiednią ilość starterów możemy zapewnić sobie niedrogi internet do połowy grudnia.
Prawdopodobnie jednak promocja zostanie przedłużona, bowiem ostateczny termin rejestracji wszystkich starterów upływa w lutym przyszłego roku. Zatem możliwe, że z powyższych pakietów będziemy mogli korzystać aż do kwietnia przyszłego roku.

Regulamin promocji.

Aktualizacja z dnia 16.10.2016
Promocja została przedłużona na dużo lepszych warunkach. Teraz dostaniemy 1000 zł na rozmowy i SMS oraz 100 GB internetu. Nowa promocja trwa do 30 listopada, ale jest bardzo prawdopodobne, że ponownie zostanie przedłużona.
Regulamin nowej promocji.

Aktualizacja z dnia 2.01.2017
Tym razem promocję przedłużono do końca stycznia 2017.

4 komentarze:

 1. Cześć.
  Zielony, pomóż!
  Zadzwonił do mnie konsultant z orange z całkiem ciekawą propozycją -
  mam 3 numery kom, propozycja:
  wspólny na 3 numery + sony m5
  lte do domu + huawei p9 lite + jakiś modem
  dodał gratis rozmowy stacjonarne
  łącznie ~131zł/m-c
  jeśli zamiast m5 huawei p9 lite ok 5 zł więcej. Już wszystko z ratami. Warto?

  Teraz kluczowe pytanie: czy zniżki z DUK łączą się z open extra? Masz już jakieś potwierdzenie od kogoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że to nie ma żadnego związku z tematem wpisu. Naprawdę jest wiele sposobów kontaktu ze mną i zawsze chętnie pomagam, ale w przyszłości takie komentarze niezwiązane z wpisem będę usuwał.
   Odpowiadając na pytanie|: to jest oferta bez żadnego rabatu (poza extra) i nie warto jej przyjmować. Na drugie pytanie odpowiedź brzmi TAK.

   Usuń
  2. Nie wiem czy dotarła moja odpowiedź, ale przepraszam za zaśmiecanie i dziękuję za odpowiedź.
   Nie mogłem sie zalogować na forum telepolis, a nie pomyślałem o fb.

   Co do rejestracji tak samo wygląda to w nju, ale osoba potwierdzająca musi być z nju. Jak wskaże się osobę z Orange to się nie uda.

   Usuń
  3. Dzięki za info o NJU :-)
   Zachęcam też do kontaktu emailem.

   Usuń