poniedziałek, 23 stycznia 2017

Tanie zakupy z Nju.

O ofercie nju mobile pisałem już w tym wpisie, przy okazji promocji z bonami do Diverse.
Warunki świadczenia usług nie zmieniły się od tamtej pory, dlatego zainteresowanych odsyłam do poprzedniego artykułu.
W najnowszej promocji operatora możemy natomiast otrzymać, znacznie bardziej przydatne dla przeciętnego zjadacza chleba, bony do sieci sklepów spożywczych Żabka lub Freshmarket.
Bony o łącznej wartości 50 zł otrzymamy po zamówieniu abonamentu w nju mobile i utrzymaniu numeru przez przynajmniej jeden pełny okres rozliczeniowy. Aby otrzymać bony należy po złożeniu zamówienia na abonament wypełnić formularz na tej stronie internetowej, wpisując numer zamówienia oraz zaakceptować regulamin promocji.
Bony zostaną przesłane emailem, na adres podany w zamówieniu w ciągu 15 dni od zakończenia pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Na wykorzystanie otrzymanych bonów mamy czas do 31.08.2017.

Ilość bonów jest ograniczona do 4000 sztuk, dlatego lepiej nie zwlekać z zamówieniem do ostatniego dnia promocji, który przypada na 10.02.2017, choć moim skromnym zdaniem prawdopodobnie i tak nie będzie tylu chętnych;-) Powodem jest to, że operator zabezpieczył się przed "wyjadaczami wisienek" i można otrzymać tylko jedną nagrodę, niezależnie od ilości złożonych zamówień. Dodatkowo w styczniu, w Mbanku brak jest mokazji dotyczącej nju mobile. Nie ma więc pokusy połączenia promocji, choć z mojego doświadczenia wynika, że tych promocji i tak nie udałoby się połączyć.

50 zł to nie jest suma, dla której warto specjalnie przenosić numer. Jednak jeśli ktoś i tak zamierzał skorzystać z oferty nju, to promocja może go zainteresować, bowiem użyteczność nagrody jest wyższa niż to zwykle bywa w promocjach tego operatora (zwykle są to gadżety typu powerbank, bon do sklepu odzieżowego itp.), a dodatkowo do jej otrzymania nie trzeba posiadać konta w Mbanku lub Orange Finanse.

Na koniec przypomnę, że zamawiając abonament w nju mobile za pośrednictwem tego linka możecie stać się członkami Klubu Czytelników Bloga :-). Wystarczy po zamówieniu przesłać na mój adres email: zielony71a@gmail.com numer, dokładną datę i godzinę złożenia zamówienia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz