piątek, 24 lutego 2017

Nowy cennik w Orange bez większych zmian, poza...

Dzisiejszy cennik Orange zawiera zmiany czysto kosmetyczne. W zasadzie nie byłoby o czym pisać, gdyby nie moja obietnica, że następny wpis będzie bardziej optymistyczny;-)
Usilnie szukałem więc choć odrobiny optymizmu ... i znalazłem :-D

W cenniku pojawiła się bowiem nowość, której nie można na razie kupić;-) LG K10 2017
Telefon miał premierę zaledwie kilka dni temu, nie jest nawet notowany przez Ceneo, ale w cenniku Orange zaskakuje jego "stosunkowo niska" cena. Napisałem to w cudzysłowie, bowiem trudno tu mówić o okazji rzucającej na kolana, jednak z drugiej strony telefon został wyceniony porównywalnie do starszego brata K10 z roku 2016. W niektórych abonamentach jest nieco droższy, w niektórych nawet nieco tańszy. W cenniku umów na 36 miesięcy ceny są identyczne. W przypadku nowości początkowa cena jest zwykle zawyżona, dlatego takie ceny uważam za rozsądne. K10 2016 okazał się byt hitem sprzedaży u operatorów i można z góry założyć, że jego następca też taki będzie.
Co ulepszono? Mamy wreszcie pełne 2 GB RAM, starego Snapdragona 410 zastąpiono sporo szybszym Mediatekiem 6750 (choć budzi to obawy o dokładność GPS), powiększono baterię, testerzy zwracają też uwagę na szerokokątny aparat.
Czy nowy K10 będzie godnym następcą lubianego poprzednika? - zobaczymy.
Jedno jest pewne - ceny starego modelu zapewne szybko spadną i to też jest powód do optymizmu :-D

Żeby było zabawniej poza wspomnianym telefonem w cenniku, którego nie ma w sklepie, pojawił się też telefon w sklepie, którego nie ma w cenniku: Huawei Mate 9 Pro - cena jest jednak zaporowa ;-) 

Cennik w umowach na 24 miesiące.
Cennik w umowach na 30 i 36 miesięcy.

7 komentarzy:

 1. Zielony... czy planujesz jakiś wpis na temat oferty Orange Love 4w1? Wspominałeś o tym w opisie tej oferty w wariancie 2w1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest niewygodne pytanie ;-)
   Z zasadzie planowałem, ale zasadnicza cześć tej oferty jest słabo związana z tematyką bloga, w dodatku na telewizji to się zwyczajnie nie znam :-)

   Usuń
 2. jaka pojemność baterii ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli ktoś ogląda dużo sportu to niech zapomnij o tv w orange ponieważ w swoim pakiecie nie mają w ogóle kanałów sportowych polsatu. Tylko jest eurosport 1, eurosport 2, tvp sport. Jak dla mnie to od razu czerwona kartka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie do końca no kolego. Za 40zl masz pakiet canal+ select i masz trochę więcej sportu :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ok ale to dodatkowy koszt, a i tak polsatu sport nie daja, wiec propozycja nie jest zbyt atrakcyjna, przynajmniej dla mnie

  OdpowiedzUsuń