poniedziałek, 1 maja 2017

Wasze opinie na mój temat.

Dzisiaj jest 1 maja, więc postaram się nie przepracować ;-)
Prawie równe 2 miesiące temu złożyłem ofertę dla tych, którzy nie mają czasu bądź ochoty dużo czytać.
Przypomnę tylko, że osoby, które skorzystają z oferty są proszone o opublikowanie swojej opinii na mój temat (a właściwie to mojej usługi), a żeby opinia była możliwie obiektywna, to jeszcze w dodatku muszą za to zapłacić. Dlatego też nie dziwcie się, że tych opinii jest (i pewnie będzie) stosunkowo niewiele :-D (więcej opinii znajdziecie tutaj).
W każdym razie w tym wpisie będę je zamieszczał w miarę jak się będą pojawiały.
Przypomnę jeszcze, że w najmniejszym stopniu nie ingeruję w treść opinii, tak jak gazety nie ingerują w treść ogłoszeń, za publikację których wzięły pieniądze.
Oto pierwsze opinie:

28.04.2017
Jestem bardzo zadowolny z usług Pana Gerarda,dzięki jego pomocy zaoszczędziłem na abonamencie w Orange mimimum 60 zł miesięcznie co w skali umowy daje bardzo duże oszczędności.Nawet nie miałem pojęcia że takie warunki można otrzymać jak ja otrzymałem,na pewno w przyszłości skorzystam z jego usług i będę je polecał każdemu.Blog oceniam na bardzo wysokim poziomie.
Andrzej D


23.05.2017
Kolejne przedłużenie umowy w Orange ze względu na brak czasu było dla mnie sporym problemem. W ogóle nie orientowałem się w ofercie, nie miałem pojęcia jak negocjować, na jakie rabaty i korzyści mogę liczyć, na jakich zasadach rabatów i bonusów udzielają konsultanci DUK.
Zwróciłem się o pomoc do kolegi Zielonego 71. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Zielony 71 w rzeczowy, klarowny sposób wyjaśnia cała procedurę przedłużania umowy, od złożenia wypowiedzenia, aż do negocjacji z konsultantem. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, służy pomocą w każdej niejasnej kwestii. Co najważniejsze, jeśli przedstawia jakieś konkretne propozycje, to masz praktycznie 100 procent pewności, że z jego wsparciem założony cel negocjacji osiągniesz. Mnie na przykład z Jego pomocą udało się wywalczyć warunki, jakich na wstępie w ogóle nie brałem pod uwagę. Bez zagłębiania się w szczegóły napisze tyle, że suma opłat za abonament (3 karty SIM, no limit)​ i rat za telefon jest niższa, niż najniższa cena tego telefonu na wolnym rynku.
Nieocenioną pomocą jest też blog Zielonego, można tu znaleźć mnóstwo niezbędnych informacji. Reasumując, z czystym sumieniem polecam ofertę Zielonego 71. Nie zawiedziecie się. Ja jestem w pełni usatysfakcjonowany i wiem że w przyszłości też będę na Nim polegał.
                                                                                           Dawid

14.06.2017
OPINIA (WCIĄŻ) W PRZYGOTOWANIU.


22.06.2017
GOŚĆ ROBI 100% ROBOTY, ZE 100% SKUTECZNOŚCIĄ, ODPISUJE PO KILKA RAZY DZIENNIE I MA ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ. BARDZO POLECAM. W.B.

4.07.2017
Postanowiłem skorzystać z usług Pana Gerarda i jestem w 100% zadowolony. Oferta została idealnie dobrana do moich potrzeb. Otrzymałem pełną analizę potencjalnych ofert i pomoc w wyborze tej, która będzie mi najbardziej odpowiadała. Wszystkie moje wątpliwości zostały dokładnie wytłumaczone, a także zostałem poprowadzony krok po kroku przez kolejne etapy. Z pewnością oferta jest warta swojej ceny i przy kolejnej okazji również z niej skorzystam.

9.08.2017
Witam, nie chcę być posądzony o wazeliniarstwo lub kumoterstwo ale w pełni zgadzam się z moimi przedmówcami. Napiszę krótko, Pan Gerard robi naprawdę dobrą robotę. Jeden ze sloganów z reklamy TV głosi "Rachunki możesz mieć niższe nawet o połowę" (a dzięki zielony71 moje rachunki są niższe o ponad 70 % 8-)). Ps. Tylko zastanawiam się dlaczego Orange do tej pory nie chce wykupić usług doradczych u Pana Gerarda (a znacznie mogło by to podwyższyć zyski pomarańczy ). Ale tym lepiej dla nas-klientów.

Pozdrawiam
Mirek


5.09.2017
Z czystym sercem polecam usługi Pana Gerarda - warunki nowej umowy są bardzo korzystne (stosunek korzyści środków zaoszczędzonych na niższych opłatach z nawiązka rekompensuje cenę usługi) , wszystko zostało dokładnie i w prosty sposób wyjaśnione, a sama konwersacja w celu dogadania wszystkich detali była miła i przyjemna. Polecam i prawdopodobnie skorzystam również w przyszłości.

9.09.2017
Witam
Chciałbym podzielić się z Państwem odczuciami dotyczącymi
współpracy z twórcą tego bloga.
Pan Gerard jest jednak mocno zaznajomiony z tematem.
Jak koledzy/koleżanki wyżej napisali wyjaśnia,doradza,wyręcza
a w razie potrzeby "prowadzi za rączkę"(jak mnie) do zamierzonego celu.
Efektem współpracy było szybkie i praktycznie bezproblemowe
podpisanie umów z Orange,skutkowało to także sporymi oszczędnościami.
Polecam uważne czytanie bloga a jeżeli czas,chęć czy inne okoliczności
na to nie pozwalają,skorzystanie z bezpośredniej pomocy pana Gerarda.
Dobra robota.
Pozdrawiam Adam.


6.12.2017 
Tutaj pragnę szczerze podziękować za Pana wiedzę, działania i porady. Dzięki Pana sugestiom i znajomości oferty obecnie za usługi Orange płacę około 43 zł (w tym Nawigacja Orange!) Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas. 

 8.01.2018
Serdecznie polecam Gerarda! Mistrz w swojej dziedzinie i człowiek ze stoickim spokojem :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz