piątek, 8 lipca 2016

Całkowicie darmowy telefon za kartę.

Tak, tak, to nie pomyłka. Telefon można dostać całkowicie za darmo. I nie chodzi o telefon na kartę.
LG K8 można otrzymać całkowicie za darmo, trzeba tylko założyć kartę kredytową i przez 3 miesiące aktywnie z niej korzystać! Co więcej użytkowanie karty jest także całkowicie darmowe, pod warunkiem, że wybierzemy kartę Simplicity.
Właściwie są tylko 2 trudności:
1. Trzeba mieć zdolność kredytową. W praktyce oznacza to, że musimy mieć ukończone 21 lat,  udokumentowane źródło stałych dochodów w wysokości min. 1200 zł netto. Oczywiście bank może znaleźć jeszcze inne powody aby odmówić nam wydania karty, takie jak zła historia kredytowa itp.
2. Posiadanie już karty kredytowej w Citibanku w ciągu ostatnich 2 lat wyklucza z udziału w promocji.

Po przyznaniu karty, aby otrzymać telefon musimy:
1. W ciągu 30 dni od podpisania umowy choć raz zalogować się do systemu bankowości internetowej banku.
2. W ciągu pierwszych pełnych 3 miesięcy posiadania karty wydać nią minimum 3000 zł w sklepach lub przez internet. Kwota wydaje się duża, ale przy wykorzystaniu sposobu, który omówiłem w tym wpisie, każdy poradzi sobie z tym warunkiem bez najmniejszego problemu, opłacając swoje (lub nieswoje) rachunki za czynsz, prąd itp.

Do promocji można przystąpić do końca września, a więcej informacji o promocji znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej oraz w regulaminie.


Aktualizacja.
W związku z wątpliwościami wyrażanymi w komentarzach wklejam screen z konta, który pokazuje w jaki sposób księgowane są transakcje wykonywane przez Przelewy24. (tu akurat Getin Bank)

11 komentarzy:

 1. Przestudiowałem regulaminy i chyba nie do końca jest to takie proste. W regulaminie https://www.online.citibank.pl/documents/credit_cards/regulamin_lg_k8.pdf punkt IV, podpunkt 2, podpunkt b jest wyraźnie napisane, że transakcje nie mogą być zapłatą rachunków związanych z użytkowaniem domu/mieszkania (czynsz, prąd, gaz, internet itd.). Wynika z tego, że uprawnione transakcje to tylko i wyłącznie płatności w sklepach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przestudiowałeś to na pewno. Niestety nie zrozumiałeś;-)
   Wykluczone są tylko przelewy z rachunku karty (w tym płatności za rachunki). Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć co to jest przelew? Płatność kartą przez Przelewy24 to nie jest przelew z rachunku karty tylko normalna płatność kartą.

   Usuń
 2. Czy jest opcja rezygnacji z karty i zamknięcia umowy po pełnych 3ech miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga utrzymywania karty po otrzymaniu nagrody. Teoretycznie można nawet wymagany obrót kartą zrobić w miesiąc i wypowiedzieć umowę, ale na wszelki wypadek radzę poczekać jednak do otrzymania nagrody. Ułatwi to ewentualną reklamację.

   Usuń
  2. Facet z infolinii Citi powiedział, że opłaty przez przelew24 są traktowane jako zapłata gotówkowa i nie mogą być zaliczone do promocji.

   Usuń
  3. Najwyraźniej trafiłeś na kolejnego niedouczonego konsultanta. To norma, zaczynam się przyzwyczajać;-)

   Usuń
  4. Może podał jeszcze podstawę prawną?

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niechcący usunąłem komentarz o treści "Nie, lecz chcąc mieć pewność na 100% należałoby pytać się na piśmie. Jaka jest Twoja argumentacja, że jest inaczej? "

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o moje argumenty to mam jeden, za to kluczowy: regulamin promocji, który dopuszcza wszelkie transakcje bezgotówkowe (poza zwróconymi) dokonane kartą. Transakcje bezgotówkowe to wg regulaminu kart: "Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zmówienia składane pisemnie, telefonicznie lub przez Internet"

   Usuń
 4. Potwierdzam promocja działa. 8.10 dokonałem transakcji dzięki, której przekroczyłem kwotę 3000 zł. 11.10 kwota została zaksięgowana. 12.10 otrzymałem informację z banku o przyznaniu nagrody. 18.10 kurier UPS przyjechał z telefonem.

  OdpowiedzUsuń