środa, 13 lipca 2016

Trzy razy 10 na trzecią zmianę, czyli niedrogi internet od T-Mobile.

Ostatnio operatorzy intensywnie testują pojemność swoich sieci. Przy byle okazji, a bywa, że i bez okazji dostajemy pakiety (pół)darmowego internetu. Były już pakiety za bramki strzelone na turnieju we Francji, były za awans, za odpadnięcie Polaków z turnieju, za awarie, za rejestracje numeru na kartę...
Kreatywność speców od marketingu nie zna granic:-)
Oferta Play, o której pisałem w tym wpisie będzie trudna do przebicia, ale że nie w każdym miejscu na Ziemi sieć Play działa idealnie, to od czasu do czasu będę też nadal wspominał o innych ofertach;-)

Dzisiaj wspomnę o nowej ofercie internetu mobilnego bez urządzenia od T-Mobile, której warunki można krótko opisać jako trzy razy dziesięć - czyli 10 miesięcy po 10 zł za 10 GB/miesiąc.
Cena 1 zł za 1 GB wydaje się w miarę rozsądna. Co prawda, bez trudu znajdziemy inne oferty w tej cenie, ale najczęściej będzie to dotyczyło większych pakietów, zwykle powyżej 20 GB.
Ale to nie cena jednego GB jest w tej ofercie najważniejsza. Korzystając z tej oferty otrzymujemy bowiem bezpłatnie usługę blueconnect noc, dzięki której możemy korzystać z internetu bez ograniczeń od północy do dziewiątej rano. Można sobie zatem wyobrazić, że dzięki temu, przy odpowiedniej organizacji, miesięcznie wykorzystamy 10 GB za dnia i 500 GB w nocy ;-)
Zaletą oferty jest też niska opłata za aktywację - okrągła złotówka.
No i ostatni czynnik, o którym warto wspomnieć, to możliwość korzystania w tej ofercie z nowych internetowych pakietów roamingowych. W szczególności chodzi mi o nielimitowany internet w całej UE przez 14 dni za niecałe 50 zł (regulamin), o którym pisałem w tym wpisie.

Myślę, że suma tych czynników sprawia, że oferta jest interesująca. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z regulaminem oferty.

Na koniec mam dobrą wiadomość dla tych, którzy chcieliby się zapisać do Klubu Czytelników Bloga ;-)
Korzystając z tego linku, przy składaniu zamówienia w T-Mobile możecie jednocześnie zapisać się do Klubu. Wystarczy przesłać na mój adres email: zielony71a@gmail.com numer, dokładną datę i godzinę złożenia zamówienia oraz nazwę wybranego planu taryfowego.
Zachęcam  do korzystania z linku przy zamówieniu, także wtedy gdy nie jesteście zainteresowani Klubem.
Nic Was to nie kosztuje, a dla mnie stanowi miłą formę podziękowania za moją pracę:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz