poniedziałek, 10 października 2016

Ciekawe rozwiązanie dla kupujących internet LTE dla domu.

O internecie LTE dla domu w Orange pisałem już kilkukrotnie. Ostatni raz przy okazji promocji, która okazała się wirtualna.
Dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić rozwiązaniem, które podpowiedział pracownik DUK próbując wcisnąć mi właśnie ten abonament. Ostatecznie ja z jego oferty nie skorzystałem, bowiem oferował jedynie 10% rabatu na abonament, ale samo rozwiązanie jest bardzo dobre i wygląda na to, że całkowicie zgodne z regulaminem :-)

Chodzi o rabat Open Extra, który jest związany z posiadaniem usług stacjonarnych, w tym mobilno/stacjonarnego internetu LTE dla domu.
Zasadniczo promocja przewiduje 50% rabatu na wysokie abonamenty mobilne przez 24 miesiące (lub dłużej) albo 100% rabatu na abonamenty niskie, za to jedynie przez 12 miesięcy. Summa summarum wychodzi na jedno: w ramach promocji dostajemy 50% rabatu na posiadany abonament głosowy.
Okazuje się jednak, że można dostać 100% rabatu na abonament przez 24 miesiące jeśli odpowiednio to zaplanujemy;-)

Sprawa podstawowa. Musimy mieć już w tej chwili aktywną umowę na abonament, który uprawnia do 12 miesięcznego rabatu Open Extra. Jakie to abonamenty możecie sprawdzić w regulaminie promocji. W razie wątpliwości pytajcie.
Umowa ta powinna być już na półmetku - czyli do jej końca powinno zostać 12 miesięcy.
W tym momencie należy zamówić abonament na internet LTE dla domu (lub inną usługę stacjonarną). W związku z podpisaniem umowy na internet otrzymamy 100% rabatu na posiadany już abonament głosowy przez 12 miesięcy, czyli do końca umowy. Z kolei po zakończeniu umowy, kiedy ją przedłużymy, to ponownie otrzymamy 100% rabatu na 12 miesięcy na nowo podpisaną umowę. Po kolejnych 12 miesiącach przyjdzie czas na przedłużenie umowy na internet LTE dla domu i.... ponownie otrzymamy 100% rabatu na posiadany abonament głosowy. I tak dalej, i tak dalej (o ile do tego czasu nie zmienią regulaminu promocji).

Nie każdy pewnie da radę to przeprowadzić, a już na pewno nie natychmiast, ale pewnie komuś pomysł się przyda;-)
W sprawie szczegółów dotyczących rabatów zapraszam do zadawania pytań drogą mailową, bowiem materia jest skomplikowana i każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz