piątek, 25 listopada 2016

Czaaarny piątek w pomarańczowym gaju.

Może powiecie, że niezdrowo się podniecam, ale wreszcie doczekaliśmy się promocji jak za dawnych dobrych czasów, czyli przed wprowadzeniem rat za telefony.

Głównym wabikiem jest Samsung Galaxy S6 Edge i jest  to wabik nie byle jaki :-)
Telefon kosztuje:
149 zł na start i 15 zł/m-c w abonamencie za 75 zł/m-c
99 zł na start i 15 zł/m-c w abonamencie za 85 zł/m-c
49 zł na start i 0 zł/m-c w abonamencie za 135 zł/m-c

Co tu dużo gadać. Ceny tego telefonu są takie, że opłaca się go kupić nawet bez żadnych rabatów. Przypomnę, że w sklepach dalej kosztuje on około 2000 zł.
Oczywiście wykorzystanie wszystkich możliwych rabatów jest jak najbardziej wskazane;-)
Ostatnio tyle o tym pisałem, szczególnie o rabacie Open Extra, że chyba nikt ze stałych czytelników nie ma co do tego wątpliwości.

Pozostałe promocje w porównaniu z Samsungiem nieco bledną, ale napiszę o nich, bowiem mam przeczucie, że Samsunga szybko zabraknie;-)

Orange Neva 80 - cenę tego telefonu obniżono już w abonamencie za 35 zł/m-c. Aparat kosztuje w nim 99 zł na start i 10 zł/m-c. W wyższych abonamentach nie płacimy już miesięcznej raty, a cena na start jest symboliczna.

Obniżka cen Sony Xperii XA jest stosunkowo nieduża. W każdym abonamencie od 75 zł/m-c zapłacimy za niego 0 zł na start i 15 zł miesięcznej raty. Dodatkowo możemy otrzymać do niej stację dokującą.

Ratę miesięczną za HTC Desire 825 obniżono do 10 zł/m-c w każdym abonamencie od 75 zł/m-c. Praktycznie brak też opłaty na start.

Ceny LG X Cam zostały obniżone tylko w 2 abonamentach: za 55 i 75 zł/m-c. Rata za telefon wynosi w nich 5 zł/m-c, a pierwsza wpłata to odpowiednio 49 lub 9 zł. Prawdopodobnie do tego telefonu można dodatkowo otrzymać kupony do Fotojoker o wartości 100 zł. Prawdopodobnie, bo nie widzę komunikatu o zakończeniu promocji, z drugiej strony nie wyświetla się ona już na stronie głównej operatora.

Kolorystyka dostępnych Sony Xperii Z5 Compact nie powala na kolana;-) Mamy za to duży wybór jeśli chodzi o obniżone ceny:
79 zł na start i 15 zł/m-c w abonamencie za 75 zł/m-c
0 zł na start i 15 zł/m-c w abonamencie za 85 zł/m-c
0 zł na start i 10 zł/m-c w abonamencie za 135 zł/m-c

Za HTC One A9 trzeba zapłacić ratę 15 zł/m-c w każdym abonamencie od 75 zł/m-c. Opłata na start to 99 zł w abonamencie za 75 zł/m-c i 49 zł w niższym abonamencie wspólnym. Przypominam, że do tego telefonu możemy jeszcze dodatkowo dostać kupony Sodexo o wartości 100 zł.

O pozostałych 2 telefonach w promocji celowo nie piszę, bo jeszcze ktoś sobie zrobi krzywdę i je kupi;-)

Okazuje się natomiast, że strona promocji nie pokazuje wszystkich modeli, których ceny zmieniono.
Będę je sukcesywnie dopisywał w miarę tego jak zdołam je wyłowić:

LG G3 kosztuje:
79 zł na start i 10 zł/m-c w abonamencie za 55 zł/m-c
0 zł na start i 5 zł/m-c w abonamencie za 75 zł/m-c
0 zł na start i 5 zł/m-c w abonamentach wspólnych.
 
Huawei Shot X -  w przypadku tego telefonu obniżono miesięczną ratę za telefon do 10 zł (z 25 zł), w abonamentach od 55 zł/m-c. Ceny na start pozostały niezmienione.

Alcatel Idol 4 kosztuje:
99 zł na start i 15 zł/m-c w abonamencie za 55 zł/m-c
89 zł na start i 10 zł/m-c w abonamencie za 75 zł/m-c
39 zł na start i 10 zł/m-c w abonamencie za 85 zł/m-c
0 zł na start i 10 zł/m-c w abonamencie za 135 zł/m-c

LG Zero - miesięczna rata za ten telefon została obniżona do 5 zł (z 15 zł) od abonamentu za 75 zł/m-c.
W niższych abonamentach rata wynosi 15 zł/m-c (było 25). Obniżono także o 50 zł opłaty na start w tych abonamentach. Zmiany nie dotknęły najniższego abonamentu.


Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze czy oferta jest dostępna w DUK. Gdyby okazało się jednak, że nie jest, to radzę przeczytać ten wpis. Dotyczył on wprawdzie innej promocji, ale sposób postępowania pozostał aktualny.

Tym, którzy słabo ogarniają oferty Orange i działanie sklepu internetowego udzielę pomocy za pośrednictwem emaila: zielony71a@gmail.com
Pozostałym przypomnę, że składając zamówienie w Orange za pośrednictwem tego linka, wspomagacie rozwój bloga i macie szansę zostać członkami Klubu Czytelników Bloga.

5 komentarzy:

 1. Ku przestrodze. Ofertę z S6 Edge zobaczyłem już o 01:00 w nocy i ją wybrałem. Niestety mój wniosek został odrzucony. Dlaczego? Kilka tygodni temu skradziono mi dowód osobisty. Zastrzegłem go więc w systemie Dokumenty Zastrzeżone. Po wyrobieniu nowego dowodu nie chciało mnie się iść do salonu Orange, aby zaktualizować dane. W momencie kiedy składałem wniosek o przeniesienie numeru do Orange z ofertą S6 Edge zalogowałem się na swoje konto Orange, aby otrzymać rabat Orange Open. System pobrał stary numer dowodu automatycznie i wniosek odrzucił z powodu zablokowanego dowodu osobistego. Teraz o 10:00 zaktualizowałem w salonie dowód osobisty, ale było już za późno. S6 Edge jest wyprzedany :(

  OdpowiedzUsuń
 2. S6 Edge sprzątnięty sprzed nosa, po co ja spać wczoraj poszedłem?:) Oferta marzeń, jedna z najlepszych jakie widziałem. Zamiast tego wzięta wybór padł na Z5 Compact w abonamencie 75 zł. Do tego rabat OOE+ 6 miesięcy gratis przy przeniesieniu numeru, w rezultacie abonament będzie za darmo i jeszcze coś zostanie. Ciekawy jestem, jak liczony jest abonament do czasu przeniesienia numeru. Umowa z play obowiązuje do 19 kwietnia 2017, czyli kończy się za niecałe 6 miesięcy. W podsumowaniu zamówienia od Orange otrzymałem następujące informacje:
  Abonament:
  do przeniesienia numeru 0 zł
  po przeniesieniu numeru
  koszty przez pierwsze 6 miesięcy 0 zł
  koszty w kolejnych miesiącach 74,99 zł

  Według powyższych informacji pierwsze 12 miesięcy powinno być za darmo w co trudno mi uwierzyć. Jak to wygląda w praktyce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś tak było, ale naprawili i teraz jest tylko 6 :-D

   Usuń
  2. A nie jest tak, że numer można przenieść dopiero na 120 dni do końca umowy? Tak mi powiedzieli w Plusie gdy w przepływie szaleństw chciałem tam przenieść 2 nr z Orange. Na szczęście w porę się powstrzymałem:)

   Usuń
  3. W prepaidzie jest takie ograniczenie. W abonamencie nie ma.

   Usuń