piątek, 27 maja 2016

Festiwal okazji w Orange Freenet.

O ofercie Orange Freenet pisałem całkiem niedawno, ale wracam do tematu, ponieważ pojawiło się kilka urządzeń w bardzo dobrych cenach.
Wszystkie podane niżej ceny obowiązują już w najniższym abonamencie za 39,90 zł/m-c, który można jeszcze obniżyć kodami rabatowymi do około 30 zł/m-c. Abonament ten oferuje 25 GB pakiet internetu, który można wykorzystać na dedykowanej karcie sim oraz wszystkich kartach sim przypisanych do tego samego konta abonenckiego. Szczegóły opisałem w poprzednim wpisie.

Oto lista ciekawych (moim zdaniem) pozycji:
Lenovo Tab S 8 odnowiony - rata 1 zł/m-c. Cena nowego wg. ceneo.pl 899 zł.
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 odnowiony - rata 1 zł/m-c. Cena nowego wg. ceneo.pl 549 zł.
Huawei Media Pad M1 odnowiony - rata 1 zł/m-c. Ostatnia znaleziona cena nowego około 500 zł.
Lenovo Yoga Tab 3 - rata 10 zł/m-c + opłata początkowa 49 zł. Cena nowego wg. ceneo.pl 959 zł.

Przypomnę, że o urządzeniach odnowionych pisałem w tym wpisie.
Na stronie internetowej operatora są dostępne kody rabatowe na 4 miesiące abonamentu gratis.
Jeżeli ktoś potrzebuje lepszych, proszę o kontakt na mój blogowy email: zielony71a@gmail.com. Może będę mógł pomóc;-)

Na koniec dodam, że użycie przy zamawianiu oferty Freenet  tego linku informuje operatora, że to ja poleciłem Wam usługi Orange i daje Wam możliwość zostania członkiem Klubu Czytelników Mojego Bloga  :-) Proponuję użycie tego linku nawet wtedy, jeśli nie jesteście zainteresowani członkostwem w Klubie.
Nic Was to nie kosztuje i nie ma wpływu na działanie innych promocji, a będzie miłą formą podziękowania za moją pracę:-)
Po złożeniu zamówienia poprzez podany link, zachęcam do przesłania na mój adres email: zielony71a@gmail.com numeru, dokładnej daty i godziny złożenia zamówienia oraz nazwy wybranego planu taryfowego co jest jednocześnie wnioskiem o przyjęcie do Klubu Czytelników Mojego Bloga. Powyższe dane umożliwią mi sprawdzenie czy operator przypisał dane zamówienie do mojej osoby i umożliwią złożenie reklamacji gdyby tak się nie stało. Jednocześnie proszę o informację, jeżeli przy danym zamówieniu korzystacie z programów typu mokazje, payback itp., bowiem może to mieć wpływ (choć nie musi) na losy reklamacji;-)

2 komentarze:

  1. Sprzęt trochę leciwy, ale jeżeli brać pod uwagę wszystkie możliwe bonusy to ceny są atrakcyjne.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No fakt, nowości to nie są, ale za takie pieniądze w sklepie można najwyżej kupić mantę, bez obsługi gsm. A tu każdy ma LTE.

      Usuń