czwartek, 4 sierpnia 2016

Karta kredytowa od T-Mobile.

 Do niedawna karta T-Mobile kojarzyła się wyłącznie z kartą sim. To się jednak zmienia;-)

Ostatnio pisałem o korzyściach jakie można osiągnąć otwierając konto bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe, ale okazuje się, że jeszcze nie wyczerpałem tematu :-)
Można bowiem otrzymać jeszcze dodatkowo 300 zł jeśli zdecydujemy się na kartę kredytową tego banku.
Jest to oddzielna promocja, nie powiązana z tymi opisanymi w poprzednim wpisie. Można z niej skorzystać niezależnie od tego czy mieliśmy lub czy mamy konto w tym banku. Jedynie posiadanie już (kiedykolwiek) karty kredytowej tego banku wyklucza nas z udziału w tej promocji.

Jak już wspomniałem do "wyrwania" jest 300 zł, jednak jest to podzielone na 3 transze:
1. Pierwsze 100 zł otrzymamy za podpisanie umowy o kartę w ciągu 40 dni od złożenia wniosku oraz wykonanie pierwszej płatności kartą w ciągu 60 dni od podpisania umowy.
2. Kolejne 100 zł otrzymamy za wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu następnym po zrealizowaniu warunków z punktu pierwszego.
3. Ostatnie już 100 zł otrzymamy jeśli wykonamy trzy transakcje bezgotówkowe, w kolejnym miesiącu po zrealizowaniu warunków z punktu drugiego.

Zwracam uwagę, że nie ma wymogu dokonania wysokich płatności kartą. Można kilka razy zapłacić za przysłowiowe żelki i premia jest nasza :-D

Ile kosztuje karta?
Wydanie, posiadanie karty oraz płatności kartą nie są obciążone prowizją. Wysokie opłaty czekają nas tylko jeśli przyjdzie nam do głowy korzystać z karty w bankomatach - do tego ta karta zdecydowanie się nie nadaje!
Nie ma przy tym wymogu utrzymywania karty dłużej niż do otrzymania całości premii, więc gdyby bankowi przyszło do głowy jakieś opłaty wprowadzić, to możemy w każdej chwili z karty zrezygnować.

Promocja trwa tylko do 31 sierpnia. Do tego dnia trzeba złożyć wniosek o kartę, na spełnienie pozostałych warunków mamy więcej czasu. Ważne jest to, że aby wziąć udział w promocji trzeba złożyć wniosek w specjalny sposób - z linku polecającego otrzymanego od innego posiadacza rachunku w T-Mobile U.B.
Tylko wnioski złożone w ten sposób biorą udział w promocji!
Jeżeli nie macie nikogo, kto mógłby Wam polecić kartę, proszę o kontakt na blogowego emaila: zielony71a@gmail.com . Pomogę :-) Co więcej przy tej okazji będziecie mogli też zapisać się do klubu czytelników bloga :-)

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę, że choć promocje są niezależne, to można je połączyć i najpierw otrzymać 300 zł za założenie karty, a następnie otrzymywać 5% wydatków dokonanych kartą zgodnie z zasadami promocji, o której opowiadałem w tym wpisie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz