wtorek, 21 marca 2017

Jubileuszowa promocja Aliexpress nadchodzi.

Zbliża się kolejna promocja dla wielbicieli telefonów z Chin - 7 urodziny Aliexpress.


Właściwe promocje zaczynają się 28.03, ale już teraz można nieco poprawić swoje szanse na korzystny zakup w promocji.
Co możemy dostać już teraz?
1. Nowi klienci mają szansę otrzymać 200$ w kuponach. Przyznam, że mi już zaczęły się mylić te kolejne nowe konta i tym razem sobie odpuszczę ;-), ale jeżeli ktoś rzeczywiście nie ma jeszcze konta, to z pewnością warto skorzystać.
2. Już teraz możemy zagrać w głupkowatą grę - strzelanie do bąbelków. Gra jest głupkowata, ale można wygrać sporą ilość monet (które później można wymienić na kupony), jak i samych kuponów. Mnie na przykład w 5 minut udało się ustrzelić 2 kupony: 2/19 i 5/39 (wartość kuponu/minimalna kwota zakupu) ważne na cały asortyment. Do wygrania są także kupony ważne w konkretnych sklepach.
3. Można otrzymać 7 kuponów select o wartości 2$ każdy, których można użyć w wybranych sklepach - niestety nie wszystkich.
4. Można otrzymać dodatkowe monety i dodatkowe kupony realizując "daily task", czyli zadanie dnia, przez kolejne 7 dni. Na przykład dzisiaj jest to dodanie produktu do listy życzeń.
5. Można zabawić się w łapanie spadających kuponów. 5$ kupony pojawią się na 30 sekund o równych godzinach: 12, 18, 24 i 6 naszego czasu.
6. Można już teraz kupić wybrane produkty w przedsprzedaży. Jeśli dobrze zrozumiałem to polega to na tym, że wydając określoną ilość monet możemy sobie zagwarantować prawo do zakupu określonego towaru za cenę obowiązującą teraz. Rzecz polega na tym, że często sklepy podnoszą ceny w dniu promocji. Dzięki przedsprzedaży teoretycznie możemy kupić towar w cenie niższej niż ta, która będzie obowiązywała 28 marca, z możliwością wykorzystania kuponów, które będę aktywne dopiero w tym dniu.

Postaram się uzupełnić wpis w miarę zdobywania nowych informacji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz