piątek, 17 marca 2017

Plusy przeczekania w Plusie.

Ostatnio pisałem o lajtowej ofercie na przeczekanie, gdzie możemy w komfortowych warunkach (nielimitowane rozmowy i SMS +10 GB internetu) za około 15,50 zł/m-c poczekać na dobrą ofertę  w abonamencie.
Dziś kolejna oferta, nawet jeszcze tańsza, w dodatku u dużego operatora, czyli w Plusie.
W promocji Plusa za nielimitowane rozmowy, SMS, MMS i pakiet 10 GB internetu zapłacimy tylko 12,50 zł/m-c. Niestety tylko przez 3 miesiące, ale prawdopodobnie to wystarczy żeby doczekać się w końcu dobrej promocji w abonamencie.


Co trzeba zrobić aby skorzystać z promocji?
1. Przenieść numer do Plush na kartę. Niestety musimy w tym celu odwiedzić salon Plusa.
2. Włączyć rok ważności konta kodem *136*11*10#, a następnie doładować konto kwotą, która wystarczy nam na zakup wybranego pakietu przez pożądany czas. W ofercie są też tańsze pakiety, ale wspomniany wcześniej najwyższy pakiet wydaje się być optymalny.
3. Uruchomić wybrany pakiet - polecam wspomniany na początku pakiet z 10 GB internetu - kodem *136*11*08#
4. Korzystać z telefonu :-) Pakiet przedłuży się automatycznie na kolejne okresy, o ile będzie wystarczająca ilość środków na koncie.

Wszystkie szczegóły zostały dobrze opisane na stronie internetowej operatora.

Na koniec regulamin promocji.

Aktualizacja:

Gdyby zdarzyło się, że brak dobrych promocji zmusił nas do pozostania dłużej w ofercie Plusa, to warto skorzystać z promocji "piąte doładowanie gratis", w której (jak sama nazwa wskazuje) możemy otrzymać darmowe doładowanie konta w wysokości najniższego z czterech ostatnich doładowań.
Właściwie jedynym warunkiem jest włączenie promocji (bezpłatny SMS START na numer 8844) i pilnowanie aby nie stracić ważności konta na połączenia wychodzące. Regulamin promocji nie wspomina o tym, że nie łączy się ona z roczną ważnością konta, więc nie powinno to być zbyt trudne;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz