poniedziałek, 6 marca 2017

Superwyprzedaż w T-Mobile.


Ktoś bardzo złośliwy mógłby powiedzieć, że jak na superwyprzedaż, jeden model telefonu w obniżonej cenie to trochę mało;-) Ja jednak nie jestem aż tak złośliwy :-), trzeba też wziąć pod uwagę, że u pozostałych operatorów nie ma nawet tego.

Zaledwie kilka dni temu Huawei zaprezentował nowy model P10, więc jest to dobra okazja żeby zacząć wyprzedać model z ubiegłego roku. Przewidywana cena nowego P10 ma wynosić między 2700 - 2900zł, co oznacza, że będzie on wyraźnie droższy od poprzednika.

W superwyprzedaży w T-Mobile za ubiegłoroczny model trzeba zapłacić 219 zł na start i 99.95 zł/m-c w abonamencie T3, który zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet nie tylko w kraju, ale i międzynarodowej strefie T-Mobile (o strefie T-Mobile pisałem kiedyś w tym wpisie).
W ramach uzupełnienia dodam jeszcze, że nielimitowany internet w wydaniu T-Mobile oznacza, że po przekroczeniu 20 GB transferu prędkość zwalnia do 1 Mbps (w niektórzy donoszą, że jeszcze bardziej).
Przenoszący numer do T-Mobile mogą skorzystać z 6 miesięcy abonamentu za 1 zł, zatem całkowity koszt umowy zamknie się dla nich w nieco ponad 2 tyś zł.
Biorąc pod uwagę fakt, że P9 wg. Ceneo sprzedawany jest w znanych sklepach za ponad 1900 zł, to jest to niewątpliwie dobra oferta.
Oczywiście po rozpoczęciu sprzedaży P9 należy się spodziewać spadku cen starego modelu w sklepach, ale jeśli potwierdzą się przewidywania co do wyraźnie wyższej ceny nowego modelu, to może się okazać, że spadek ten wcale nie będzie aż tak duży.

Z relacji Czytelników wiem, że przy poprzednich promocjach w T-Mobile można było jeszcze w pewnym stopniu negocjować cenę telefonu w czasie rozmowy z konsultantem. Poprzednio można było liczyć na obniżkę ceny rzędu 50 do 100 zł. Czy tak będzie i tym razem? Proszę o informację w komentarzach.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz