sobota, 25 marca 2017

Odrobina soku z banku, czyli nowe promocje w Orange Finanse.

Prawie równo rok temu pisałem na blogu o tym jak obrobić bank Orange Finanse ;-)

Ci, którzy skorzystali wtedy z promocji mogą teraz otrzymać 40 zł za ... rezygnację z konta, a tak właściwie to za rezygnację z rezygnacji :-D
Co trzeba zrobić? Należy złożyć do końca marca rezygnację z konta. Najlepiej jest to zrobić w systemie transakcyjnym banku. Po zalogowaniu się na konto należy wybrać opcje: oferta dla ciebie, następnie usługi, a wtedy wypowiedzenie umowy.
W dzień po złożeniu wypowiedzenia zadzwoni do nas konsultant, który będzie nas namawiał do pozostawienia konta, a jeśli damy się przekonać, to w nagrodę otrzymamy jednorazową okazję w strefie korzyści, która polega na tym, że bank zwraca nam 40 zł za zakupy opłacone kartą banku O.F. w dowolnym sklepie spożywczym. Kwota zakupu musi być większa lub równa 40 zł. W praktyce zwrot trafia na konto następnego dnia po zaksięgowaniu transakcji kartą. Uwaga: regulamin promocji stanowi, że w promocji nie mogą brać udziału klienci, którzy już wcześniej korzystali z poprzedniej edycji tej promocji.

Bank ma także teraz promocję dla tych, którzy nigdy nie mieli konta w tym banku. Promocja trwa już od początku lutego, ale pomimo swojej nazwy "Super Bank dla Klientów Orange, zima 2017" możemy z niej skorzystać także na wiosnę, a konkretnie do 20 kwietnia.
Promocja jest nieco podobna do tej, którą opisywałem rok temu. Klienci mobilni Orange mogą w niej otrzymywać 10 zł zwrotu na konto abonenckie lub doładowanie o wartości 10 zł na konto główne w przypadku klientów Orange na kartę. Z tego względu promocja zbliżona jest nieco do rabatu Orange Open, z tym, że zamiast kolejnego numeru komórkowego w sieci musimy posiadać numer rachunku bankowego w Orange Finanse.
Regulamin promocji wymienia jednak dodatkowy warunek, który musimy spełnić: zwrot dostaniemy tylko w tych miesiącach, w których wydamy minimum 300 zł kartą płatniczą wydaną do rachunku, przy czym liczą się tylko płatności w terminalach (odpadają wszystkie płatności przez internet).
Dodatkowo zwrot możemy otrzymywać tylko przez 12 miesięcy od założenia rachunku, z czego wynika, ze maksymalny zwrot wyniesie 120 zł.
Nie jest to może zbyt dużo, ale biorąc pod uwagę, że konto jest właściwie całkowicie darmowe, a dodatkowo możemy jeszcze korzystać ze "strefy korzyści" to w zasadzie nie widzę powodu żeby z promocji nie skorzystać. Więcej informacji o dodatkowych korzyściach z konta znajdziecie w archiwalnym wpisie na blogu.

Czytelnicy, którzy założą konto w Orange Finanse przy wykorzystaniu tego linku mogą przystąpić do Klubu Czytelników Bloga. Wystarczy po złożeniu wniosku podać mi dokładną datę i godzinę złożenia wniosku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz