piątek, 22 kwietnia 2016

Blisko, coraz bliżej. T-Mobile daje stówę;-)


Tak jak obiecywałem, intensywnie szukam dla Was alternatywy dla nadpsutych pomarańczy.
Nie jest łatwo, ale mamy chyba niezłą ofertę na przeczekanie.
T-Mobile dodaje teraz 100 zł (w postaci bonu Sodexo) do każdej umowy abonamentowej.
Regulamin promocji wyklucza tylko oferty na kartę, zatem także najkrótsza umowa na 6 miesięcy bez telefonu uprawnia do otrzymania bonu.
Szczegóły promocji znajdziecie tutaj. Promocja trwa do 30.04.2016, ale do rozdania jest tylko 500 bonów, dlatego należy się śpieszyć.
Parę słów o wspomnianym abonamencie. Jak widzimy na poniższej grafice, abonament zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na telefony stacjonarne.Niestety sporem minusem jest niewielki pakiet internetu - tylko 1 GB/m-c. Dużym plusem jest za to długość umowy (tylko 6 miesięcy) i niewygórowana cena (o tym za chwilę;-) ).

Jest jeszcze jeden ciekawy "ficzer";-).  Usługa o nazwie "zawieszenie abonamentu".
Jest to usługa dla przenoszących numer do T-Mobile, która działa podobnie do tej znanej z Orange (do 6 miesięcy gratis dla przenoszących numer do Orange). W T-Mobile mamy tylko maksymalnie 4 miesiące, ale w połączeniu z promocją wspomnianą na wstępie daje to nam ciekawe możliwości.
Aktualizacja: Niestety nie daje nam to ciekawych możliwości, ponieważ jak uświadomił mi to jeden z czytelników ta usługa nie działa w abonamencie z umową na 6 miesięcy:-(
W związku z tym, z połączenia promocji możemy wyciągnąć tylko obniżenie abonamentu do około 15 zł/m-c.

Na koniec mała uwaga. Powyższy opis przygotowałem według swojej najlepszej wiedzy. Nie ukrywam jednak, że nie jestem tak biegły w meandrach umów T-Mobile, jak to w jest w przypadku Orange. Tym bardziej, że regulamin promocji najwyraźniej był przygotowywany "na kolanie", w jednym z punktów mówi o ... telewizorze;-). Dlatego jeśli dostrzegacie jakiś błąd w powyższym rozumowaniu, nie wahajcie się mi o tym donieść:-)

2 komentarze:

  1. W ofercie na 6 miesięcy nie ma mozliwości zawieszenia abonamentu - plłacimy od drugiej doby po podpisaniu umowy.

    OdpowiedzUsuń