piątek, 8 kwietnia 2016

Rzecz o T-Mobile. W dobrym kierunku, ale droga jeszcze daleka;-)

Dzisiaj bardzo krótki wpis o najnowszej promocji T-Mobile. Jeszcze nie bardzo jest o czym pisać, ale skoro oni się wysilili i zrobili promocję, to ja też się wysilę i ją skomentuję;-)
Promocja polega na przyznaniu 6 miesięcy gratis (dokładnie to za 1 zł) dla przenoszących numer do T-Mobile. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie tutaj.
Tradycyjnie przypomnę, że to tym co to jest dla mnie dobra oferta i jak to liczę, napisałem w tym wpisie.
A teraz tabelka przygotowana na identycznej zasadzie jak te dotyczące promocji Orange.


Tabelka jest bardzo krótka. To są jedyne modele, które udało mi się znaleźć z kosztem miesięcznym usług poniżej 20 zł. Niestety nie spełniają kryterium dobrej oferty. Biorąc pod uwagę, że te abonamenty nie zawierają jakiś szczególnych usług dodatkowych (np roamingu), to raczej nie mogę ich polecić.

4 komentarze:

 1. Wszystko nielimitowane + 5 GB w najniższym abonamencie, trochę słabo. Tym bardziej, że w Orange można mieć nielimitowane LTE w tej cenie (http://zielony71.blogspot.com/2016/03/schodki-nie-chce-schodkow-czyli-winda.html)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kończy mi się abonament, zostało 5 miesięcy, myślę nad przeniesieniem do t-mobile czy tutaj również działa to na zasadzie takiej, że do momentu przeniesienia nie będą płacił nic, a potem kolejne darmowe 6 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś ma usługę w T-Mobile, abonament, może dokupić tę ofertę z 10zł rabatem od 7 m-ca.

   Usuń