wtorek, 26 kwietnia 2016

To już plaga;-) Kolejny raz o T-Mobile.

Niedawno pisałem o najnowszej promocji T-Mobile. Okazuje się, że pomimo stosunkowo niewielkiej puli bonów do rozdania promocja dalej obowiązuje (tak przynajmniej twierdził konsultant podczas rozmowy telefonicznej). Dlatego znalazłem jeszcze jedno zastosowanie dla tej promocji:-)
Do końca kwietnia trwa bowiem w T-Mobille promocja "40% rabatu na abonament telefoniczny przez pierwsze 12 miesięcy umowy". Jeżeli mamy dwie promocje, które można połączyć, to pozostaje jeszcze znaleźć telefon w dobrej cenie i sprawdzić co z tego wyniknie.
W tabeli widzicie dwa modele, które moim zdaniem są najbardziej obiecujące. Abonament za 70 zł to taryfa Comfort. Przez pierwszy rok w promocji abonament obniżony jest do 42 zł. Sam abonament zawiera nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i 5 GB pakiet internetu. Nie ma natomiast wliczonych rozmów w roamingu.
Okazuje się, że można jeszcze otrzymać rabat za posiadanie kilku usług w T-Mobile. Wysokość rabatu to 10 zł za każdą kolejną usługę. Rabat działa podobnie do znanego z Orange rabatu Open.  Regulamin wyklucza niektóre taryfy, ale wymienia konkretne kody promocji więc po szczegóły odsyłam do regulaminu.
Podobnie jak w Orange, można też otrzymać darmowy abonament do czasu przeniesienia numeru, ale nie dłużej niż przez 4 miesiące (pod warunkiem nie korzystania z usług). Niestety w abonamencie Comfort 35 zł to ukryta rata za telefon, a ta  nie ulega obniżeniu. Zatem uzyskana obniżka to 42 - 35 = 7 zł /m-c. Gra nie warta świeczki.
Na koniec regulaminy promocji:
Rabat 40%
Bon Sodexo

12 komentarzy:

 1. T-Mobile coraz bardziej się rozkręca, przynajmniej jest w czym wybierać. Trzeba będzie jeszcze prześwietlić oferty Plusa, bo oni też mają oferty łączone.
  Jeszcze parę lat temu przy wyborze operatora decydowały dwie kwestie - zasięg i to, do jakiej sieci najczęściej dzwonimy (słynne..a do Play drożej) Obecnie nie musimy się martwić do jakiej sieci dzwonimy a i zasięg u wszystkich operatorów znacząco się oprawił

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, dobrze, bo ile to można czekać na dobre oferty ;-p
   ;-)

   Usuń
  2. Z Plusem nie jest tak łatwo. Regulamin tego ich smarkdomu to jest szok! Już ze 3 razy próbowałem go przeczytać. To jest nie do ogarnięcia dla przeciętnego śmiertelnika;-)

   Usuń
 2. ciekawa opcja jest w orange dla firm posiadających neo.. polska + eu, 2xsim za nie całe 60pln brutto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdę mówiąc to nie bardzo wiem na czym polega atrakcyjność tego pakietu. Dla mnie dobra oferta to poniżej 15 zł brutto za sim. Czyli za 2 simy to 30 zł. Minus rabat open;-) Musieliby dawać ten pakiet prawie za darmo;-)

   Usuń
 3. Zniżka za posiadanie innych usług jak najbardziej działa. Ale trzeba pamiętać, że rabatowana jest tylko usługa, a nie rata za telefon. W sumie więc możemy mieć przez pierwszy rok usługę taniej o 7zł miesiecznie, a od drugiego roku 10zł taniej miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetna wiadomość! Mógłbyś mnie nakierować na aktualny regulamin tej promocji? Szukałem, ale ostatni jaki znalazłem kończył się 31 marca.

   Usuń
  2. http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00007/D_007_0010668.pdf

   Usuń
  3. Niestety, T-Mobile nie udostępnia nowego regulaminu na stronie www.
   http://www.mediafire.com/download/t97tmgnswl59a9o/D_007_0010668_0011.pdf

   Aktualny wrzuciłem w linku powyżej. Z lektury wynika, iż w ofercie na 24 m-ce 6 m-cy po złotówce można włączyć rabat -10zł dla klienta T-Mobile. Zresztą sam z tego skorzystałem, aktywowali mi ten rabat. Pzdr.

   Usuń
  4. Wielkie dzięki:-) Rozumiem, że w tym okresie kiedy płacimy złotówkę, rabat 10 zł nie działa, włącza się od 7 miesiąca?

   Usuń
  5. Tak, powinno to tak zadziałać - ale sprawdzę to dopiero na fakturze 21 maja. Ta złotówka to nic innego jak rata sprzętowa, a usługa przez 6 m-cy kosztuje zero złotych, więc pole do obnizki jest dopiero do 7-ego miesiąca.

   Usuń
  6. Dodam też, że kupiłem telefon 100zł taniej - wystarczy zadzwonić do ich sklepu internetowego i się potargować. Stówkę da się urwać na każdym telefonie.

   Usuń