poniedziałek, 27 czerwca 2016

Dobre oferty w T-Mobile na koniec czerwca.

W czerwcu pojawiło się kilka ofert, które można było polecić. Niektóre z nich zasługiwały nawet na miano dobrej oferty.

Niestety zakończyła się już świetna oferta od T-Mobile, o której pisałem w tym artykule. Cena Huawei P9 lite wzrosła o 250 zł. Mimo to, nadal jest to dobra oferta. Suma opłat za 12 miesięcy wynosi około 1300 zł, co przy wartości telefonu wg Ceneo 1200 zł oznacza, że za usługi zapłacimy poniżej 10 zł/m-c. Nieco więcej zapłacimy w umowie na 24 miesiące. Korzystając z promocji 6 miesięcy za 1 zł, w abonamencie za 70 zł, przy opłacie wstępnej 200 zł za telefon, miesięczny koszt usług nieznacznie przekroczy 10 zł.
Telefon cieszy się dobrymi opiniami użytkowników, dlatego te oferty naprawdę można polecić.

Teoretycznie jeszcze lepszy interes zrobimy kupując w T-Mobile abonament z telefonem Huawei P9.
Za najnowszego flagowca od Huawei wg. Ceneo trzeba zapłacić około 2400 zł.
W abonamencie za 70 zł w T-Mobile kupimy go za 900 zł. Korzystając z promocji 6 miesięcy za 1 zł za całą umowę zapłacimy więc mniej niż cena telefonu w sklepie. Sam telefon też jest bardzo dobry, pozostaje tylko wątpliwość, czy za jakiegokolwiek Huaweia warto zapłacić 2400 zł. Sytuacja jest trochę podobna do tej na rynku motoryzacyjnym. Poniekąd świetne samochody koreańskie klasy premium, sprzedają się dużo gorzej niż znacznie droższe samochody niemieckie.
Huawei zainwestował sporo pieniędzy w reklamę i jeżeli Lewandowski wreszcie zacznie strzelać bramki to kto wie... może kiedyś;-) Trudno nie zauważyć, że nawet sama nazwa jest taka trochę Huaweiowa;-)

Osobiście uważam, że lepiej rozważyć zakup poprzednika P9 czyli P8. W sklepach kosztuje już niewiele więcej niż połowę tego co P9 (około 1400 zł), a wciąż jest to świetny telefon.
W T-Mobile można go dostać za 780 zł plus 18 abonamentów po 50 zł. Razem 1680 zł. Minus tej oferty to wysoka opłata na start i niewielki zakres usług wliczonych w ten abonament. Tylko 1 GB internetu oraz płatne stacjonarne, a nawet SMSy! Niestety na znaczny spadek opłaty początkowej możemy liczyć dopiero w abonamencie za 100 zł/m-c, ale to już zdecydowanie nie jest dobra oferta.

Na koniec propozycja mocno budżetowa. Tylko 1 zł na start + 12 abonamentów po 50 zł zapłacimy za telefon  Huawei Y6. Razem 600 zł za telefon wyceniany przez Ceneo na 500 zł. Niestety jest to wersja z 1GB RAM, dlatego trudno ją jakoś szczególnie polecać. Tym niemniej cena jest dobra.

Poza Huawei-ami ja nie znalazłem w ofercie T-Mobile nic ciekawego, ale może coś przeoczyłem, dlatego będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

Przypomnę, że korzystając z tego linku, przy składaniu zamówienia w T-Mobile możecie jednocześnie zapisać się do klubu czytelników bloga (więcej o klubie tutaj). Wystarczy przesłać na mój adres email: zielony71a@gmail.com numer, dokładną datę i godzinę złożenia zamówienia oraz nazwę wybranego planu taryfowego.
Zachęcam  do korzystania z linku przy zamówieniu, także wtedy gdy nie jesteście zainteresowani klubem.
Nic Was to nie kosztuje, a dla mnie stanowi miłą formę podziękowania za moją pracę:-)  

4 komentarze:

 1. nie wiem, czy już gdzies o tym wspominales, bo sledzilem tylko kilka Twoich wpisów, ale warto powiedzieć, że TMobile ostatnio uprosciło faktury za abonament i mozna sobie zastrzec za piątaka brak zgody abonamentowej. od siebie polecam P8 Lite w taryfie Frii. ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego polecasz? Jeśli dobrze widzę w cenniku to kosztuje on 650 zł + 24 doładowania po 25 zł. O czym nie wiem?
   I co to jest brak zgody abonamentowej?

   Usuń
 2. Witam! Co to za oferta - 1 zł na start + 12 abonamentów po 50 zł za Y6 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że od 1.07 jest nowy cennik. Ten telefon w rocznej umowie dostępny jest teraz w taryfie comfort - czyli za 70 zł/m-c.

   Usuń